SZKOŁA GOTOWANIA

Na kulinarne szaleństwa zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia odbywają się w grupach 12-osobowych, dostosowanych do wieku kursantów. Dzieci biorą udział w zajęciach samodzielnie, bez udziału rodziców. Kursy dla każdej z grup odbywają się raz w tygodniu – 1,5 godziny dla starszych kucharzy oraz 1 godzinę dla najmłodszych. Istnieje możliwość wzięcia udziału w pojedynczych zajęciach pod warunkiem wolnych miejsc.

W Art Cook przede wszystkim pragniemy nauczyć dzieci zasad zdrowego odżywiania, dlatego też przed każdymi zajęciami zaopatrujemy się w pełnowartościowe i świeże produkty. W naszym Studio zadbamy, aby każde dziecko doceniło sztukę jaką jest gotowanie, poznawało wciąż nowe smaki i zapachy oraz rozbudziło w sobie prawdziwego szefa kuchni. Dzięki Art Cook każdy uczestnik:

  • pozna zasady zdrowego odżywiania
  • nauczy się właściwego zachowania przy stole i zasad savoir – vivre
  • będzie rozwijał swoją wyobraźnię, kreatywność oraz pewność siebie
  • nauczy się przyrządzać potrawy kuchni całego świata, pozna kulinarne tradycje
  • rozwinie swoje zdolności plastyczne i matematyczne (estetyczne podanie posiłku, odmierzanie miar)
  • pozna zasady higieny i bezpieczeństwa w kuchni
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do kulinarnych szaleństw w naszej zaczarowanej, kolorowej kuchni!


HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Aktualnie prowadzimy regularne zajęcia w czwartki od godziny 17.30 oraz soboty od godziny 12.00.

Dziecko może dołączyć w dowolnej chwili na cykliczne zajęcia, bądź przyjść do nas jednorazowo pod warunkiem wolnych miejsc.


CENNIK ZAJĘĆ

Art Cook – Studio Młodego Kucharza oferuje oryginalne i niepowtarzalne zajęcia. Każda chwila spędzona w naszej wyjątkowej kuchni będzie dla dziecka niezapomnianą przygodą i zabawą. Zajęcia w naszym Studio są również doskonałym i oryginalnym pomysłem na prezent dla dziecka!

Koszt karnetu na regularne zajęcia wynosi 200 zł. Karnet ważny jest przez 6 tygodni i obejmuje:

  • udział w 4 zajęciach kursu gotowania
  • zakup wszystkich składników potrzebnych do gotowania
  • wodę dla uczestników zajęć
  • karty z realizowanymi podczas zajęć przepisami
W miarę wolnych miejsc istnieje możliwość wzięcia przez dziecko jednorazowego udziału w zajęciach. Koszt pojedynczych zajęć wynosi 65 zł.

Rezerwacji miejsca na jednorazowe zajęcia można dokonać telefonicznie pod numerem 695 343 509 lub poprzez formularz zgłoszeniowy i wpłatę pełnej kwoty na konto bankowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i rezerwacji miejsc telefonicznie pod numerem 695 343 509 lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

Do zobaczenia w naszej kuchni!


PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

W Art Cook – Studio Młodego Kucharza organizujemy również przyjęcia okolicznościowe. Impreza zorganizowana w naszym Studio trwa 2 godziny. W czasie trwania przyjęcia dzieci przygotowują wspaniałą ucztę oraz biorą udział w różnego rodzaju grach i zabawach. W ramach imprezy zajmujemy się również przygotowaniem zaproszeń dla gości, zapewnieniem świeżych produktów i akcesoriów niezbędnych do przygotowania ustalonych wcześniej potraw oraz wyjątkowym wystrojem naszej kuchni. Uczestnicy przyjęcia mają zapewnioną wodę, świeże soki i owoce. Podczas przyjęcia dzieci zostają pod opieką osób doświadczonych w pracy z dziećmi.

Koszt organizacji przyjęcia w naszym Studio to 550 zł (grupa do 10 osób). Każda kolejna osoba to koszt 50 zł. Grupa może liczyć maksymalnie 14 uczestników. Zachęcamy do kontaktu w celu sprawdzenia dostępności terminów.


OFERTA DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Studio Młodego Kucharza zaprasza na zajęcia kulinarne grupy przedszkolne oraz klasy I – III szkoły podstawowej.

Podczas 1,5 – godzinnych zajęć doświadczeni pedagodzy i kucharze wspólnie z dziećmi przygotowują smaczne potrawy, przekazują uczestnikom cenne umiejętności kulinarne oraz dbają o kształtowanie u dzieci zdrowych nawyków żywieniowych. Dzięki naszym zajęciom dzieci poznają pochodzenie różnych potraw, uczą się nazw nowych przypraw oraz nieznanych im dotąd zdrowych produktów. Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzyma od nas przepisy, aby również w domu rozwijać swój kulinarny talent.

Podczas zajęć dzieci otrzymują od nas wszystkie niezbędne akcesoria i produkty niezbędne do gotowania. Zapraszamy do kontaktu wszystkie szkoły podstawowe oraz przedszkola w celu zaplanowania zajęć dla danej grupy. Cena zajęć uzależniona jest od wielkości grupy.

Studio

Studio Młodego Kucharza powstało z myślą o dzieciach, którym zabawy w kuchni sprawiają wiele radości.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć dla poszczególnych grup wiekowych i tematycznych.

Zapisy

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć kulinarnych dla poszczególnych grup.

Galeria

Na naszych zajęciach bywa naprawdę wesoło :) przejrzyj galerię naszych zdjęć i zobacz co już Cię ominęło.